Hymna blogu:

Muzikální skříňka blogu:

Nálada blogu:
Jsem agresivní,zlá,nikdy vám Pls nehlásnu ani nejuknu na blog,a ten,kdo bude spamovat dostane kopanec do zadku tak hnusnej komentář,že praskne vzteky.
Mějte se jak chcete,

4 Cvoci Na Zeleno 4.kapitola

28. února 2012 v 17:11 | Foxx |  Čtyři Cvoci Na Zeleno
Naomi konečně došla do kuchyně.Obešla ,,cinkátko",jak jí říkaly všechny Naominy sestry i ona sama,zavěšenou věcičku,která vydávala při závanu větru příjemné zvuky v maxi vydání.Obezřetně se protáhla kolem sochy Anubise přitáhnutou mámou milující umění.Přeskočila válející se panenku s utrženou hlavou-nejspíš po Jane.
Zahnula za roh a byla na místě.
Kuchyň byla jádro,centrum a sborovna Naominy rodiny.Holky nejčastěji tady dělaly úkoly.Táta pročítal kolem dokola stať o Egyptu a máma vařila.Naomi by proti tomu vůbec nic neměla,ale jen pokud by po či při každém jejím kuchařském experimentu něco nevybuchlo,nehořelo nebo nesmrdělo.
Pro všechny případy si dala přez pusu a obličej ruce,ale za setinu vteřiny si uvědomila,že to nebude potřeba.

Mamka jenom seděla na kuchyňské lince a něco si prozpěvovala.
Naomi ke svému nemilému překvapení zjistila,že na jejím místě trůní Diana a vyplňuje domácák.Naomi se rozhodla,že ji ze své staré dobré židle vyhazovat nebude.Neměla na hádky náladu.Hodila sebou na místo co nejdál od Diany.
Máma si jí všimla.
,,Ahoj bérůůškó!"prozpívala.
,,Ahoj,mami" zabručela Naomi.Neměla ráda,když ji takle rodiče oslovovali.Nenápadně se podívala na otce.Bezva,čítá nějaký fakt o životě Egypťanů.Ten ji snad k Kleopatře přirovnávat nebude.
,,Kde je Jane,mami?" zeptala se radši Naomi mamky.
,,Přespává u kamarádky," podívala se na Naomi naoko lhostejně,přestože měla obrovskou radost,že to tornádo nemusí ukládat do postele.
Naomi otevřela svojí tašku,která se povalovala pod stolem,rázně otevřela sešit a začala vyplňovat geometrii.Sakra.Ten trojúhelník nevychází.A to kružnice taky.
,,Hele,Naomi,poslouchej" ozvala se Diana.
,,Co chceš???"odpověděla ji nakvašeně Naomi.Právě si říkala,že jestli ji to nevyjde,tak tu stránku roztrhá ostřím kružidla a počmárá propiskou.
,,Máte prej nějakého nováčka.Ve třídě",sladce našpulila rty Diana.
,,Rovnou dva",reagovala na to Naomi,která už se třásla touhou po mučení sešitu.
,,Ty debile,"myslela si Naomi pomstychtivě, ,,já tě rozpářu,počmárám,spláchnu do záchodu,vyndám a hodím do krbu!!I když ne.Nejdřív do ohně,pak do záchodu...!"
,,A jak se jmenuje ten blonďák?"Přerušila chod Naominých myšlenek Diana.
,,Andreas,"vyřkla bezmyšlenkovitě Naomi a už zanášela ruku s perem nad sešitem.
,,Andreas...pěkné jméno,"řekla Diana toužebně.
Naomi ztuhla.Otočila hlavu a vyděšeně se na sestru podívala.Má konkurenci.
,,Jo,to tedy je"odpověděla tiše.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama