Hymna blogu:

Muzikální skříňka blogu:

Nálada blogu:
Jsem agresivní,zlá,nikdy vám Pls nehlásnu ani nejuknu na blog,a ten,kdo bude spamovat dostane kopanec do zadku tak hnusnej komentář,že praskne vzteky.
Mějte se jak chcete,

4 Cvoci Na Zeleno 3.kapitola

28. února 2012 v 17:10 | Foxx |  Čtyři Cvoci Na Zeleno
Jak už to u holek bývá,Naomi se nezamilovala do někoho dosažitelného.Zamilovala se do nejoblíbenějšího kluka na škole.
Andreas a Phillip byli noví na škole.Přestoupili z jiné školy teprve před několika týdny,přestěhovali se.
Oba byli vzhledem podobní,hezcí,dvojčata.
Andreas byl blonďák sršící vtipem a okouzlil všechny kolem.Rychlostí světla.Byl neuvěřitelně sexy,jeho zelené oči se provrtaly do srdce každé holky.
Phillip byl černovlasý a měl stejné oči jako jeho bratr.Ale Phillip byl tichý,rozvážný,četl,měl skvělé známky a jeho úsměv se vůbec nepodobal Andreasovu.Andreasův úsměv byl buď jízlivý,soucitný nebo potěšený.Phillipův úsměv byl rychlý,nenápadný a nádherný,který trval nejdéle dvě vteřiny.

Naomi se zabouchla do Andrease.
Moc dobře si pamatovala na okamžik kdy vstoupil do třídy.Podívala se do jeho očí-a utopila se v nich.
Naomi seděla sama v úplně zadní lavici.Všechny učitelky a všichni učitelé věděli,že ukecaná Naomi by jim byla jenom na obtíž.Úplně vepředu seděla její nej kamarádka Vicky (taky sama),kterou pedagogové chtěli mít zas pod dohledem.
Naomi civěla na Andrease jako zhypnotizovaná.Ale takle na něj čučely všechny holky.Naomi se jim vůbec nedivila.Za ním vplul do místnosti Philllip a taky způsobil u holek poprask-ale menší.
Třídní učitelka přihmouřila oči a nařídila:
,,Phillipe,ty si prosím sedni k Naomi na konec třídy.Andreas se posadí ke mě před katedru.´´
Ne.
NE.
NÉÉÉÉÉÉÉÉ!!!
,,PROČ????´´zaječela v duchu Naomi.,,Proč já NIKDY nemám štěstí???´´
Vysílená klesla na lavici a Phillipovi se zmohla jenom na vyšeptaný pozdrav.Byla tak zdrcená a tak zlostně si pohledem měřila učitelku,že jí ušlo,že si ji Phillipe nenápadně prohlíží.
Vicky ji potom na obědě nadšeně vyprávěla o tom,jak je ten Andreas úžasný,vtipný a originální,ale Naomi jen křečovitě svírala vidličku.ONA se tím pochlubit nemohla.Phillipe ji sice pomohl s matikou(za to byl odměněn povadlým úsměvem a vykoktaným ,,díky´´),ale jinak byl zticha a pozorně poslouchal třídní.Byl hezký a sympatycký,ale Naomi se v hlavě pořád honil alternativní scénář,jak si Andreas sednul k ní,jak jim všechno klaplo...
Jaké by asi bylo,políbit ho???
Naomi si povzdechla,zatřásla hlavou,aby ji vzpomínky dál neotravovaly a odvrátila hlavu od zrcadla.Dál se šourala k rodičům do kuchyně.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama